pl
en
ru
 
www.noox.pl
Adres Fabryczna 9F, 88-400 Żnin
telefon +48 602 66 55 99
e-mail biuro@noox.pl

O firmie

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w przetwórstwie oraz produkcji tworzyw sztucznych. Tworzymy zorganizowany zespół otwarty na nowewyzwania, chętnie podejmujemy nawet skomplikowane projekty.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym poliuretanie. Własna instalacja chemiczna, park maszynowy, laboratorium oraz kontakt z najlepszymi technologami w branży powodują, że potrafimy zaoferować nowoczesne i skuteczne usługi przetwórstwa. Służymy klientom niszowego rynku, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów poliuretanowych w małych i średnich ilościach.

Firma dynamicznie się rozwija. Stawiamy na jakość i rzetelność. Dbamy o dobrą relację z klientem, chcemy odpowiedzialnie współtworzyć jego sukcesy.

Masz swój pomysł na produkt?

Służymy klientom niszowego rynku, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów poliuretanowych w małych i średnich ilościach.Firma dynamicznie się rozwija. Stawiamy na jakość i rzetelność

Skontaktuj się z nami
Specjalizujemy się w wyrobach z poliuretanu

Naszą specjalizacją jest usługowe przetwórstwo poliuretanu. Projektami zajmujemy się ...

Zobacz więcej
Korzyści płynące ze stosowania poliuretanu

Wyroby z poliuretanu są stosowane w branżach: meblarskiej, samochodowej, medycznej, sportowej, obuwniczej, materiałów budowlanych, BHP ....


Zobacz więcej
NOOX s.c.
w liczbach
1996

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem
15

Jesteśmy znani w 15 krajach
15000

Przetworzyliśmy ponad 15 tyś ton poliuretanu
2000

Zrealizowanych projektów