pl
en
ru
 
www.noox.pl
Adres Fabryczna 9F, 88-400 Żnin
telefon +48 602 66 55 99
e-mail biuro@noox.pl

Pianka integralna

Tu jesteś      Strona główna   /   Poliuretan  /   Pianka integralna

Jest to odmiana elastycznej pianki poliuretanowej z litą powierzchnią i spienionym piankowym rdzeniem. Struktura powierzchni pianki integralnej przypomina naturalną skórę lub może być dowolnie teksturowana, jest przyjemna w dotyku, odporna na: ścieranie, promieniowanie UV, warunki zewnętrzne, na działanie wody. Jest lekka i ekologiczna. Wewnętrzny rdzeń ze spienionego tworzywa zapewnia miękkość i komfort, a silna i elastyczna zewnętrzna powłoka zapewnia estetyczny wygląd i wytrzymałość mechaniczną. Proces produkcji jest ekologiczny jak sam system poliuretanowy.

Technologia przetwarzania umożliwia dowolne modelowanie wyrobu końcowego oraz uzyskanie pożądanych właściwości wyrobu końcowego.

Pianka integralna znajduje zastosowanie w produkcji foteli, oparć, poręczy, podłokietników, siedzisk, zagłówek, uchwytów, kierownic, elementów meblowych, elementów BHP.

Menu
Masz swój pomysł na produkt?

Służymy klientom niszowego rynku, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów poliuretanowych w małych i średnich ilościach.Firma dynamicznie się rozwija. Stawiamy na jakość i rzetelność

Skontaktuj się z nami
Specjalizujemy się w wyrobach z poliuretanu

Naszą specjalizacją jest usługowe przetwórstwo poliuretanu. Projektami zajmujemy się ...

Zobacz więcej
Korzyści płynące ze stosowania poliuretanu

Wyroby z poliuretanu są stosowane w branżach: meblarskiej, samochodowej, medycznej, sportowej, obuwniczej, materiałów budowlanych, BHP ....


Zobacz więcej
NOOX s.c.
w liczbach
1996

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem
15

Jesteśmy znani w 15 krajach
15000

Przetworzyliśmy ponad 15 tyś ton poliuretanu
2000

Zrealizowanych projektów