pl
en
ru
 
www.noox.pl
Adres Fabryczna 9F, 88-400 Żnin
telefon +48 602 66 55 99
e-mail biuro@noox.pl

Pianka elastyczna

Tu jesteś      Strona główna   /   Poliuretan  /   Pianka elastyczna

Formowana elastyczna pianka poliuretanowa znajduje liczne zastosowania dzięki unikalnemu jednoczesnemu połączeniu takich właściwości jak: elastyczność, lekkość i wytrzymałość. Formowanie eliminuje kosztowny i czasochłonny proces produkcji elementów wycinanych i klejonych z bloków pianki. W zależności od oczekiwań klienta mamy możliwość dostosowania w szerokim zakresie gęstości i elastyczności pianki, a także twardości czy odbojności gotowego detalu.

Wyroby z pianki spełniają wymagania środowiskowe i zdrowotne. Dzięki budowie otwarto komórkowej zapewniają przepływ powietrza. Są odporne na zmiany temperatury i cechują się małą podatnością na starzenie.  

Główne aplikacje pianki elastycznej to przemysł meblarski, siedziska dla pojazdów, kolejnictwo, bezpieczne zabawki i place zabaw, materace specjalistyczne. Znajduje również zastosowanie jako uszczelnienie, wygłuszenie oraz w konstrukcjach elementów tłumiących.

Menu
Masz swój pomysł na produkt?

Służymy klientom niszowego rynku, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów poliuretanowych w małych i średnich ilościach.Firma dynamicznie się rozwija. Stawiamy na jakość i rzetelność

Skontaktuj się z nami
Specjalizujemy się w wyrobach z poliuretanu

Naszą specjalizacją jest usługowe przetwórstwo poliuretanu. Projektami zajmujemy się ...

Zobacz więcej
Korzyści płynące ze stosowania poliuretanu

Wyroby z poliuretanu są stosowane w branżach: meblarskiej, samochodowej, medycznej, sportowej, obuwniczej, materiałów budowlanych, BHP ....


Zobacz więcej
NOOX s.c.
w liczbach
1996

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem
15

Jesteśmy znani w 15 krajach
15000

Przetworzyliśmy ponad 15 tyś ton poliuretanu
2000

Zrealizowanych projektów