pl
en
ru
 
www.noox.pl
Adres Fabryczna 9F, 88-400 Żnin
telefon +48 602 66 55 99
e-mail biuro@noox.pl

Pianka sztywna

Tu jesteś      Strona główna   /   Poliuretan  /   Pianka sztywna

Pianki poliuretanowe w postaci pianki sztywnej charakteryzują się małą gęstością pozorną, dużą zawartością komórek zamkniętych oraz wysokim stopniem usieciowania. Sztywna polimerowa struktura z komórkami wypełnionymi gazem spieniającym zapewnia dobre właściwości izolacyjne i mechaniczne, odporność na działanie wilgoci i temperatury w długim okresie czasu.

Dzięki dużej różnorodności surowców wyjściowych możliwe jest wytworzenie pianki o pożądanych właściwościach oraz dostosowanie jej do końcowych wymagań klienta.

Może być stosowana jako samodzielny materiał konstrukcyjny lub wchodzić w skład bardziej złożonych wyrobów końcowych. Tego typu pianki znajdują zastosowanie w produkcji paneli, drzwi, kształtek, otulin, ram okiennych, sztukaterii, listew ozdobnych, kasków itp.

Menu
Masz swój pomysł na produkt?

Służymy klientom niszowego rynku, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów poliuretanowych w małych i średnich ilościach.Firma dynamicznie się rozwija. Stawiamy na jakość i rzetelność

Skontaktuj się z nami
Specjalizujemy się w wyrobach z poliuretanu

Naszą specjalizacją jest usługowe przetwórstwo poliuretanu. Projektami zajmujemy się ...

Zobacz więcej
Korzyści płynące ze stosowania poliuretanu

Wyroby z poliuretanu są stosowane w branżach: meblarskiej, samochodowej, medycznej, sportowej, obuwniczej, materiałów budowlanych, BHP ....


Zobacz więcej
NOOX s.c.
w liczbach
1996

Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem
15

Jesteśmy znani w 15 krajach
15000

Przetworzyliśmy ponad 15 tyś ton poliuretanu
2000

Zrealizowanych projektów